Dôležitá informácia! Servis, preprava a výroba pokračujú ako obvykle. Objednávky budú doručené v súlade s dátumom uvedeným v obchode!

Dodávka


 

Realizácia objednávky

 
Čas realizácie objednávky zahŕňa čas výroby zrkadla a čas prípravy zrkadla na zaslanie. Robíme všetko preto, aby sa nami vyrábané podsvietené zrkadlá dostali k zákazníkom čo najrýchlejšie, ako je to len možné.
 
V závislosti od vybraného zrkadla, doplnkov a rozmerov – realizácia objednávky môže trvať od 7 do 17 pracovných dní. Presný termín doručenia objednávky je stanovený individuálne a upresnený v emailových správach informujúcich o etape realizácie.
 
Výrobok pripravujeme na zaslanie a doručujeme iba počas pracovných dní. Každý balík je dôkladne zabalený do spevneného kartónu. To zaručuje dodanie v neporušenom stave!
 
Aktuálny stav objednávky je uvedený v záložke Môj účet. Priebežne sledujte postup realizácie vašej objednávky!

 


 

Dodanie a vrátenie

 
Bezplatná zásielka je dostupná pre každú objednávku. Hodnota objednávky nie je podstatná. Ak si kúpite ktorékoľvek zrkadlo zabezpečujeme bezplatnú zásielku na území celého štátu.


 
Zásielky na dobierku nie sú žiadnym problémom. Naplánujte si doručenie podľa vlastných potrieb, kedy len chcete.


 
Ak nie ste spokojný s doručeným výrobkom, máte právo odstúpiť od dohody uzatvorenej na diaľku. Dodatočný čas na zaslanie vyhlásenia o odstúpení od dohody uzatvorenej na diaľku žiadnym spôsobom neobmedzuje vaše práva týkajúce sa odstúpenia od dohody uzatvorenej na diaľku.

 
 

Naši partneri