Dôležitá informácia! Servis, preprava a výroba pokračujú ako obvykle. Objednávky budú doručené v súlade s dátumom uvedeným v obchode!

O nás


Kto sme?
Spoločnosť Foram, známa pod značkou Artforma,
je popredný výrobca LED podsvietených zrkadiel v Európe.
Neustále zdokonaľovaný výrobný proces a mnohoročné skúsenosti v odvetví
sú zárukou najvyššej kvality výrobkov s prakticky neobmedzenými možnosťami úpravy.
100
výrobkov
24/7
vždy otvorené
20
rokov na trhu
20
obchodov

Najlepší, to znamená?
Naša ponuka LED podsvietených zrkadiel dosiahla takú úroveň, že dokáže uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov. Zrkadlá prispôsobené podľa potrieb a očakávaní kupujúceho, vyrobené s milimetrovou presnosťou, široký výber doplnkov, praktického príslušenstva či možnosť výberu typu a farby svetla, to sú iba niektoré prednosti našich výrobkov.
K dispozícii máme skúsené zákaznícke oddelenie, ktoré sa stará o našich zákazníkov, robí to rýchlo a dôkladne. Žiadna otázka, žiadny dopyt nezostane bez odpovede.
Vďaka online predaji môže náš zákazník vrátiť produkt do 14 dní. Náklady na doručenie pri vrátení produktu nesie zákazník.
Záruka dostupnosti

Zrkadlá, ktoré vám ponúkame, naša značka vyrába od základov.
Výroba sa začína v momente potvrdenia objednávky. Preto sa u nás nemôže stať, že objednávka sa nedá zrealizovať kvôli nedostupnosti daného výrobku.

Sledujeme trendy a módu
Naše výrobky prinášajú do vašich miestností moderný a nadčasový štýl. Zrkadlá vďaka množstvu vzorov a jedinečnému štýlu vždy perfektne ladia so stále meniacimi sa trendami interiérového dizajnu.
 
Kvalite značky Artforma dôveruje mnoho zákazníkov v celej Európe.
S výrobkami značky Artforma sú spokojní zákazníci v mnohých kútoch Európy. Každý deň rastie počet zákazníkov, ktorí si kupujú naše výrobky. Predávame prakticky na území celej Európy.
S pozdravom, kolektív Artforma www.artforma.sk