Propagácia -5% s kódom 5promo
hello@artforma.com
Napíšte nám e-mail
Napíšte nám na Messenger
Napíšte nám na WhatsApp

Zrkadlá SMART

43
Filtrovať
Tvar zrkadla - Okrúhle ✖
Tvar zrkadla - Obdĺžnikové ✖
Zbierka - PremiumLine ✖
Systém LED osvetlenia - Osvetlenie okolo zrkadla ✖
Systém LED osvetlenia - Osvetlenie v hornej a spodnej časti zrkadla ✖
Systém LED osvetlenia - Osvetlenie po bokoch zrkadla ✖
Systém LED osvetlenia - Osvetlenie v hornej časti zrkadla ✖
Orientácia zrkadla - Horizontálne ✖
Rad - Google ✖
Rad - Samsung ✖
Rad - Apple ✖

Zobrazuje sa 43 z 43 výrobkov

Zrkadlá SMART

Uľahčite si každodenný život! Inteligentné zrkadlá Smart sú skvelé riešenia, ktoré dobre poslúžia nielen v kúpeľni, ale aj na toaletnom stolíku či v šatníku. Skvelou možnosťou je aj zrkadlo do predsiene. Zrkadlá na toaletné stolíky Vás potešia kvalitou spracovania, energeticky úsporným LED osvetlením a prístupom k najobľúbenejším a najpotrebnejším aplikáciám, ako aj sadou služieb iCloud od Apple!

Všetky aplikácie na dosah ruky

Zábava bez obmedzení

Obľúbený seriál počas pokojného kúpeľa po náročnom dni plnom povinností? Tento luxus môžete mať už dnes. Kúpeľňové zrkadlá Smart vám umožnia využívať Vaše obľúbené streamovacie služby. Vyberte si z najobľúbenejších a užite si voľný čas s Netflix, HBO Max alebo Prime Video. Nenáhlite sa - nájdite si čas na relax. Zaslúžite si to!

Youtube, Spotify alebo Tidal? Nezáleží na tom, na akom kanáli máte svoj zoznam s obľúbenými skladbami alebo podcast, na ktorý Vám pri vykonávaní každodenných povinností jednoducho chýba čas. Odteraz budete mať príležitosť dobehnúť zameškané… v sprche! Zrkadlo s reproduktormi je tou najlepšou voľbou na každodenný relax, koncentráciu myšlienok a nabranie nového dychu. Všetko, čo potrebujete v jednom produkte!

Rôzne Použitia Zrkadla SMART

  • Lifestyle - Interaktívne zrkadlo Smart je nielen módnym doplnkom, ale aj výrazným uľahčením každodenného života. Presvedčte sa, ako kúpelňové LED zrkadlo spríjemní život všetkým členom domácnosti!
  • Detská izba - Zrkadlo Smart napomáha spoznávaniu sveta a spríjemňuje učenie dobrých návykov! Pozvite zrkadlo Smart do života Vášho dieťaťa a dovoľte mu rozvíjať jeho kreativitu!

Pozrite si naše recenzie na  

Zobraziť viac